Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
01
01
Kaski
02
02
Kaski
03
03
Kaski
04
04
Kaski

Przystanek Kaski

,,Przystanek Kaski" to kolejny projekt Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic, który zajął zaszczytne czwarte miejsce wśród piętnastu zwycięskich wniosków w konkursie Działaj Lokalnie.

Realizacja projektu rozpoczęta...

 

Tężnia w Kaskach!!!

Na placu przy bibliotece w Kaskach już wkrótce będziemy mogli inhalować swoje drogi oddechowe bogatym w mikroelementy powietrzem dzięki tężni, która została zbudowana aby mieszkańcy Kask i okolic mogli ,,oczyścić"  swoje drogi oddechowe i mieli gdzie odpocząć w upalny dzień. Projekt jest współfinansowany z funduszu wiejskiego sołectwa Kaski i Kaski Budki.

.

  zdjęcia 


Boże Ciało 2017

Ołtarze przygotowane przez mieszkańców Kask i Okolic.


.

Wycieczka

Wielkanoc tuż tuż...

W sobotę w budynku biblioteki w Kaskach odbyło się spotkanie Klubu Seniora. Robienie palm wielkanocnych to już tradycyjne, coroczne warsztaty, którym towarzyszą wspólne rozmowy i życzenia świąteczne przy herbatce. Wszystkim Seniorom życzymy zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych.

 galeria 

 

,,Gościu, siądź... 

               

Kolejny raz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic otrzymało dofinansowanie w programie ,,Działaj Lokalnie IX". W tegorocznej edycji dostaliśmy wsparcie na realizację projektu ,,Gościu, siądź...zapraszamy!", w ramach którego planowane jest zagospodarowanie części terenu przy Bibliotece w Kaskach.

 

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright 2011 Strona główna.
Joomla Templates by Wordpress themes free