Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
01
01
Kaski
02
02
Kaski
03
03
Kaski
04
04
Kaski

Nie jesteśmy obojętni...

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji mającej na celu pomoc poszkodowanym w tegorocznych nawałnicach. Dzięki Państwa szczodrości w dniach 27.08.2017r - 09.09.2017r. udało nam się zebrać 7 415 zł, które przekazaliśmy do Gminy Czersk w woj.pomorskim.

Darczyńcy mogli przekazać darowiznę na rzecz poszkodowanych m.in. podczas Dożynek Gminnych w Kaskach.

 

Już działa!

https://www.youtube.com/watch?v=sxmsRrufBYk&feature=share

http://www.obiektywna.pl/Baranow/uzdrowisko-za-miedza

Zapraszamy do relaksującego odpoczynku przy tężni w Kaskach.

 

Przystanek Kaski

,,Przystanek Kaski" to kolejny projekt Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic, który zajął zaszczytne czwarte miejsce wśród piętnastu zwycięskich wniosków w konkursie Działaj Lokalnie.

Realizacja projektu rozpoczęta...

 

Tężnia w Kaskach!!!

Na placu przy bibliotece w Kaskach już wkrótce będziemy mogli inhalować swoje drogi oddechowe bogatym w mikroelementy powietrzem dzięki tężni, która została zbudowana aby mieszkańcy Kask i okolic mogli ,,oczyścić"  swoje drogi oddechowe i mieli gdzie odpocząć w upalny dzień. Projekt jest współfinansowany z funduszu wiejskiego sołectwa Kaski i Kaski Budki.

.

  zdjęcia 


,,Gościu, siądź... 

               

Kolejny raz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic otrzymało dofinansowanie w programie ,,Działaj Lokalnie IX". W tegorocznej edycji dostaliśmy wsparcie na realizację projektu ,,Gościu, siądź...zapraszamy!", w ramach którego planowane jest zagospodarowanie części terenu przy Bibliotece w Kaskach.

 

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright 2011 Strona główna.
Joomla Templates by Wordpress themes free