Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
01
01
Kaski
02
02
Kaski
03
03
Kaski
04
04
Kaski

,,Gościu, siądź... 

               

Kolejny raz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic otrzymało dofinansowanie w programie ,,Działaj Lokalnie IX". W tegorocznej edycji dostaliśmy wsparcie na realizację projektu ,,Gościu, siądź...zapraszamy!", w ramach którego planowane jest zagospodarowanie części terenu przy Bibliotece w Kaskach.

 

Przed Niedzielą Palmową...

Grupa seniorów z Kask i okolic spotkała się w sobotę aby w miłym gronie przygotować tradycyjne palmy wielkanocne.

 więcej...

Przedstawienia teatralne...

14 grudnia najmłodsze dzieci z Zespołu Szkół w Kaskach przybyły do Filii Bibliotecznej w Kaskach na przedstawienie ,,Pod Starym Wawelem przygód bez liku"-legendę o złym smoku i sprytnym szewczyku. Tego samego dnia odbyło się również przedstawienie dla starszych uczniów pt.: ,,Moda na nieuczenie się". Przedstawienia zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic a zostały one sfinansowane z funduszu wiejskiego sołectwa Kaski i Kaski Budki.

galeria


Święto Niepodległości

11 Listopada po  Mszy Św.odprawionej w intencji Ojczyzny w Kościele p.w. Św.Apostołów Piotra i Pawła w Kaskach zostały złożone kwiaty przy kapliczce upamiętniającej pierwszy dzień odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po tej ceremonii w budynku Filii Bibliotecznej młodzież z Zespołu Szkół im.Orła Białego w Kaskach wystapiła przed grupą seniorów z naszej okolicy. Była to wzruszajaca część artystyczna przygotowana z okazji Święta Niepodległości. Dziękujemy Pani Dyrektor- Annie Sadoś, Paniom Anecie Piątek i Elżbiecie Chaber oraz młodzieży z Zespołu Szkół w Kaskach za uświetnienie spotkania swoim przybyciem.

galeria 

 

Pożegnanie lata 2015

Więcej

 

 

Realizacja projektu

                                

Pierwsza lekcja gry w badmintona już za nami. Było bardzo przyjemnie, pogoda idealna. Dzieci z zapałem podeszły do treningu (dwie rakiety nie wytrzymały ale na szczęscie mamy spory zapas). Projekt ,,W zdrowym ciele..." zakładał również zakup stołu zewnętrznego do ping-ponga. I...stół już wkrótce stanie na placu za budynkiem biblioteki w Kaskach.

więcej...

 

W zdrowym ciele... - projekt dofinansowany w programie ,,Działaj lokalnie"

                                      

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic w ramach realizacji projektu ,,W zdrowym ciele..." ogłasza nabór dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat do szkółki gry w badmintona, którą poprowadzi animator sportu p.Robert Błaszczyk. Wszyscy uczestnicy zajęć wezmą udział w rozgrywkach sportowych, które odbędą się 26 września 2015r.  podczas spotkania z okazji Pożegnania Lata (plac przy bibliotece w Kaskach).

Zapisy od 24. 08.2015 r. do 04.09.2015r. pod nr.46/856 08 47 lub osobiście w Filii Bibliotecznej w Kaskach.

Pierwsze zajęcia rozpoczną sie 07.09.2015r. o godz. 16.00. Omówione zostaną na nim wszystkie sprawy organizacyjne.                                                                              ZAPRASZAMY                                                                                                                                                         

 

Projekt  


                                  

Kolejny raz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic otrzymało  dofinansowanie w programie Działaj Lokalnie na projekt w ,,W zdrowym ciele...". W ramach realizacji projektu planowany jest zakup stołu zewnętrznego do ping ponga. Przygotowane zostanie również boisko do gry w badmintona i ringo. Uatrakcyjni to miejsce , w którym mogą spotykać się mieszkańcy Kask i okolic aby aktywnie spędzać wolny czas.

 

Siłownia zewnętrzna

Siłownia zewnętrzna znajdująca się za budyniem Filii Bibliotecznej w Kaskach powiększyła się o kolejne urządzenia. Oprócz biegacza zakupionego przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic w ramach projektu:,,Kaski 25 lat później" można rekreacyjnie trenować na wioślarzu, twisterze, wyciągu górnym, orbitreku oraz na maszynie do wyciskania w pozycji siedzącej. Urządzenia te zostały zakupione z funduszu wiejskiego sołectwa Kaski. Na każdym z nich znajduje się dokładny opis jego użytkowania. Na placu znajduje się również regulamin ogólny korzystania z siłowni, z którym należy sie zapoznać przed treningiem.Prosimy o korzystanie z urządzeń zgodnie z ich przeznaczeniem i wskazaniem aby uniknąć kontuzji.

Z siłowni można korzystać codziennie (bezpłatnie). ZAPRASZAMY!

 

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright 2011 Strona główna.
Joomla Templates by Wordpress themes free