Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OGRÓD PRZYJAZNY NATURZE

Opublikowano

 

OGRÓD PRZYJAZNY NATURZE


Nasze ogrody są ważnymi miejscami dla ptaków, które próbują tam znaleźć coś do jedzenia. Dokarmianie ich w okresie zimowym, zwłaszcza w czasie dużych mrozów, pomoże im przetrwać bezpiecznie do wiosny.

Dlatego 7 października spotkaliśmy się, aby wspólnie budować karmniki dla naszych pierzastych przyjaciół. Naszym przewodnikiem po krainie ptaków był ich miłośnik p. Jerzy Sikorski (https://www.facebook.com/jotes22).

Zaopatrzeni w młotki i wkrętarki, pod czujnym okiem p. Jerzego, który na każdym etapie służył nam radą i pomocą, zabraliśmy się do dzieła. I udało się! Wszystkie palce całe, obyło się bez strat i ofiar! Dzięki ciężkiej i bardzo głośnej pracy mamy teraz 20 karmników, które umieszczone w naszych ogrodach oraz przy tężni w Kaskach pomogą ptakom przetrwać zimę.

Dziękujemy OSP KASKI 1918r. za udostępnienie Sali. Na Was zawsze można liczyć!

"Ogród przyjazny naturze" to kolejne warsztaty zorganizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kask i Okolic w ramach projektu "Spotkajmy się! To naturalne!"

Projekt dofinansowany został ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności realizowanego przez Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce w Polsce oraz Stowarzyszenie Europa i My.

 

 

 

 

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright 2011 OGRÓD PRZYJAZNY NATURZE.
Joomla Templates by Wordpress themes free