Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finał projektu

Opublikowano

 

,,Dla każdego coś..."-projekt zakończony


 

Realizacja projektu trwała od lipca do grudnia 2018r. Część zadań była uzupełnieniem wcześniejszych  projektów a kolejne podejmowane działania kontynuacją poprzednich. 

Projekt ,,Dla każdego coś..." to praca wielu zaangażowanych ludzi z różnych środowisk dzięki którym udało się zrealizować zamierzone cele :

  • zakup i instalacja atestowanych urządzeń dla dzieci na placu przy tężni ( domek i piaskownica),
  • stworzenie miejsca pod zadaszeniem ,,Przystanku Kaski" na Bookcrossing (przygotowanie skrzynki na książki i czasopisma dostępne dla wszystkich osób odwiedzających to miejsce),
  • zorganizowanie plastycznych warsztatów niepodległościowych dla dzieci( robienie kotylionów, flagi, gazetki z okazji Święta Niepodległości),
  • przygotowanie banera ,,Ojcowie Niepodległości" na 11 listopada,
  • uroczyste obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości 
  • wykonanie tablicy z historia miejscowego cmentarza

Uwieńczenie projektu to wydanie kalendarza, który jest podsumowaniem 15- letniej działalności naszego Stowarzyszenia oraz 12- letniej współpracy ze Stowarzyszeniem Europa i My- naszym Ośrodkiem Działaj Lokalnie. Na kartach kalendarza przypominamy wszystkie zadania, które zostały zrealizowane w 12 projektach.

 

 

 

 

Get a better hosting deal with a hostgator coupon or play poker on party poker
Copyright 2011 Finał projektu.
Joomla Templates by Wordpress themes free